Vertrouwenscentrum Antwerpen

VK Antwerpen wil in deze moeilijke tijden, maximaal beschikbaar proberen te zijn voor kinderen en ouders in hooggespannen of onveilige gezinssituaties. Ook voor de hulpverlener die zich zorgen maakt of vragen heeft rond hoe dit aan te pakken, blijven we bereikbaar. We pasten hiervoor onze werking aan. Je kan hier lezen hoe onze dienstverlening er dezer dagen uit ziet. 

 
 

Contact

03/230.41.90

Prof. Claraplein 1
2018 Antwerpen

Open van ma - vr: 9 -17u

Permanentie: 10-12 en 14-16u

Do vm: moeilijker bereikbaar owv team

Rekeningnummer:
BE73 0011 9573 4760
(giften vanaf €40 zijn fiscaal aftrekbaar)

 
 
 

Routebeschrijving

afbeelding Vertrouwenscentrum Kindermishandeling

Routebeschrijving

Onze dienst is rolstoeltoegankelijk (via een zijdeur)

Indien u met de auto komt:
Parkeren kan in de omliggende straat met een parkeerticket

Indien u met de bus komt:
- Lijn 30 heeft een halte in de straat (Albert Grisarstraat)
- Lijnen  2, 6, 7, 15, 17 en 191 hebben een halte in de buurt (+/- 300m wandelen)

Indien u met de trein komt:
Station Antwerpen- Berchem: 15 à 20 minuten wandelen, doorheen de Boomgaardstraat, tot de kruising met de Albert Grisarstraat

 

 
 
 

afbeelding Vertrouwenscentrum Kindermishandeling

PRIKBORD

Vacature Hulpverlener/Bachelor tvv zwangerschapsverlof

Lees verder

Kortfilm Bewijsstuk A

Lees verder

Ook VK Antwerpen blijft aan het werk

Lees verder

afbeelding Vertrouwenscentrum Kindermishandeling

Medewerkers

Aan dit mailadres al je vragen richten
meldingen, sollicitaties, stage-aanvragen,...
info@vkantwerpen.be
Vicci Aerts
maatschappelijk werker
vicci.aerts@vkantwerpen.be
Geert De Maegt
administratief bediende
geert.demaegt@vkantwerpen.be
Kirsten De Rijcke
bachelor in de toegepaste psychologie
kirsten.derijcke@vkantwerpen.be
Julie Goessens
kinderpsychologe
julie.goessens@vkantwerpen.be
Kathie Matthyssen
administratief bediende
kathie.matthyssen@vkantwerpen.be
Tessa Neri
Algemeen directeur/klinisch psychologe
tessa.neri@vkantwerpen.be
An Peeters
administratief bediende
an.peeters@vkantwerpen.be
Vicky Reynaerts
kinderpsychologe
vicky.reynaerts@vkantwerpen.be
An Scheers
Bachelor in de toegepaste jeugdcriminologie
an.scheers@vkantwerpen.be
Eline Simons
bachelor in de toegepaste psychologie
eline.simons@vkantwerpen.be
Kimberley Spiessens
kinderpsychologe
kimberley.spiessens@vkantwerpen.be
Laura Stoop
kinderpsychologe
laura.stoop@vkantwerpen.be
Ilka Sweere
kinderpsychologe
ilka.sweere@vkantwerpen.be
Tessy Thys
klinisch psycholoog
tessy.thys@vkantwerpen.be
Kirsten Tiebos
administratief bediende
kirsten.tiebos@vkantwerpen.be
Silke Van Gool
bachelor in de criminologische wetenschappen
silke.vangool@vkantwerpen.be
Anja Van Looveren
kinderpsychologe
anja.vanLooveren@vkantwerpen.be
Inge Vanderstraete
medisch directeur/ kinderpsychiater
inge.vanderstraete@vkantwerpen.be
Bart Weustenraad
maatschappelijk werker/co├Ârdinator
bart.weustenraad@vkantwerpen.be