Vertrouwenscentrum Oost-Vlaanderen

Het Vertrouwenscentrum Kindermishandeling Oost-Vlaanderen zag het levenslicht in 1988 als Centrum Kind in Nood.
Na enkele tijdelijke huisvestingen in de Abdisstraat en de Koning Albertlaan, beiden te Gent, konden we ons centrum definitief vestigen in de vroegere PMS/OCMW gebouwen in de Brugsesteenweg 274.
Van een paar honderd meldingen in de beginjaren, groeiden we uit tot een centrum waar jaarlijks meer dan duizend meldingen behandeld worden. Dit naast alle andere taken die de vertrouwenscentra worden toevertrouwd door de Vlaamse overheid.

Contact

09/216.73.30

Brugsesteenweg 274A
9000 Gent

Werkdagen

Van 10u tot 12u30 en van 13u30 tot 16u


Tussen 9u en 10u,  12u30 en 13u30,  16u en 17u 
kan U voor dringende meldingen terecht op het nr. 0489 20 96 90

Routebeschrijving

afbeelding Vertrouwenscentrum Kindermishandeling

Routebeschrijving

E40 Oostende/Brussel

              Afrit 13 Gent-West, N466 richting Gent.

             Aan de 2de lichten, na 6 kilometer, links afslaan (richting Eeklo)
            Opnieuw aan de 2de lichten, na 1 kilometer, terug linksaf, de Brugsesteenweg, richting Mariakerke.

Na ongeveer 700 meter vind je rechts een Q8-tankstation.
Vlak daarvoor zie je een witte ijzeren poort:daar bevindt zich het Vertrouwenscentrum Kindermishandeling.

E17 Antwerpen-Gent

Afrit Gent- Centrum.

Rechts aanhouden – alle richtingen -  en dan helemaal naar links  om onder het viaduct links af te slaan.
Links afslaan, en gedurende 5 km richting Eeklo aanhouden.

 Op een bepaald ogenblik zie je, aan een kruispunt met lichten, links op de hoek een grote krantenwinkel
International Press Shop, helemaal in het beige.Hier moet je linksaf, de Brugsesteenweg, richting Mariakerke.

Na ongeveer 700m vind je rechts een Q8-tankstation. Vlak daarvoor zie je een witte ijzeren poort: daar bevindt zich het Vertrouwenscentrum Kindermishandeling.

Vanuit  Eeklo N9

De N9 volgen tot  aan de Gentse binnenring – lichten voor de brug – rechts voorsorteren en wat verder afslaan rechts de brug over.

De eerste lichten voorbij de brug zie op de hoek een grote krantenwinkel International Press Shop ,. Hier moet je rechtsaf, de Brugsesteenweg, richting Mariakerke.

Na ongeveer 700m vind je rechts een Q8-tankstation. Vlak daarvoor zie je een witte ijzeren poort: daar bevindt zich het Vertrouwenscentrum Kindermishandeling.

 

Openbaar vervoer

Vanaf Gent Sint-Pieters:
bus lijn 9: Mariakerke

Tram 1 korenmarkt + trolley 3 tot centrum
Tram 4 tot halte Gent Brugsepoort om dan bus 3 te nemen in de Brugsepoortstraat

Vanaf Gent Dampoort: trolley nummer 3 tot centrum

 

 

afbeelding Vertrouwenscentrum Kindermishandeling

PRIKBORD

Ketenaanpak Intra Familiaal Geweld

De ketenaanpak intrafamiliaal geweld (IFG) is een samenwerking tussen ...

Lees verder

Druggebruikende ouders en jonge kinderen

Ons centrum participeert in verschillende overleggroepen om samen met andere belangrijke actoren rond dit thema
Lees verder

Infonamiddagen voor studenten

Dit najaar is er een infomoment op maandag 3 december 2018 tussen 14u en 16u over de werking van ...

Lees verder

afbeelding Vertrouwenscentrum Kindermishandeling

Medewerkers

Katrien Bekaert
Psychologe
katrien.bekaert@vkgent.be
Jana Bonnet
psychologe
jana.bonnet@vkgent.be
Kristel Bovijn
maatschappelijk werker
Kristel.Bovijn@vkgent.be
Jessica Cornelis
secretariaat
jessica.cornelis@vkgent.be
Sarah Cornelis
psychologe
sarah.cornelis@vkgent.be
Sofie De Smet
criminologe
sofie.desmet@vkgent.be
Ann Dereu
maatschappelijk werker
ann.dereu@vkgent.be
Joris Dewispelaere
psycholoog
Joris.dewispelaere@vkgent.be
Joy Eeman
Directie
joy.eeman@vkgent.be
Jan Geeroms
maatschappelijk werker
jan.geeroms@vkgent.be
fabiola Godu
secretariaat
fabiola.godu@vkgent.be
Kristel Kluppels
Vertrouwensarts
kristel.kluppels@vkgent.be
RĂ©gine Martein
psychologe
regine.martein@vkgent.be
Emma Paepe
psychologe
emma.paepe@vkgent.be
Ilse Persijn
maatschappelijk werker
ilse.persijn@vkgent.be
Beth Van Rompuy
bachelor in de toegepaste psychologie
beth.vanrompuy@vkgent.be
Kelly Vandewiele
maatschappelijk werker
kelly.vandewiele@vkgent.be
Leen Verstraeten
maatschappelijk werker
leen.verstraeten@vkgent.be