Vertrouwenscentrum Antwerpen

Het Vertrouwenscentrum Kindermishandeling Antwerpen werd 40 jaar geleden opgestart in samenwerking met het Antwerpse Kinderziekenhuis ‘Good Engels’.  Jullie kunnen ons nog steeds in dit gerenoveerde gebouw vinden. 

Niet alleen onze werking maar ook ons interieur is afgestemd op kinderen.  We ontvangen jullie hier zo goed mogelijk.  Mama’s en papa’s kijken wel eens vreemd op als ze voor het eerst in onze wachtkamer binnenkomen.
We leggen hen heel graag uit waarom ook grote mensen op zo’n gekke stoelen en tronen mogen plaats nemen.
Welkom! 

 
 
 

Contact

03/230.41.90

Prof. Claraplein 1
2018 Antwerpen

Open van ma - vr
9-17u
Permanentie:
10-12 en 14-16u

Rekeningnummer:
BE73 0011 9573 4760
(giften vanaf €30 zijn fiscaal aftrekbaar)

 
 
 

Routebeschrijving

afbeelding Vertrouwenscentrum Kindermishandeling

Routebeschrijving

Onze dienst is rolstoeltoegankelijk (via een zijdeur)

Indien u met de auto komt:
Parkeren kan in de omliggende straat met een parkeerticket

Indien u met de bus komt:
- Lijn 30 heeft een halte in de straat (Albert Grisarstraat)
- Lijnen  2, 6, 7, 15, 17 en 191 hebben een halte in de buurt (+/- 300m wandelen)

Indien u met de trein komt:
Station Antwerpen- Berchem: 15 à 20 minuten wandelen, doorheen de Boomgaardstraat, tot de kruising met de Albert Grisarstraat

 

 
 
 

afbeelding Vertrouwenscentrum Kindermishandeling

PRIKBORD

Congres: Kinderen getuige van partnergeweld

SAVE THE DATE: 23 en 24 mei 2019 

Nav 40 jaar Vertrouwenscentrum Kindermishandeling Antwerpen, ...

Lees verder

Jaarverslag 2017

Jaarverslag 2017

...

Lees verder

Antwerpen: Informatienamiddagen voor studenten

De Vertrouwenscentra van elke provincie organiseren regelmatig informatienamiddagen voor studenten.
Hieronder vind je de data ...

Lees verder

Vorming Antwerpen: Omgaan met verontrusting, een gedeelde zorg!

Namens de IROJ-werkgroep ‘Verontrusting’ nodigen we jullie graag uit op volgende activiteiten: 

Vormings- en ...

Lees verder

afbeelding Vertrouwenscentrum Kindermishandeling

Medewerkers

Vicci Aerts
maatschappelijk werker
vicci.aerts@vkantwerpen.be
Stef Anthoni
algemeen directeur / klinisch psycholoog / seksuoloog
stef.anthoni@vkantwerpen.be
Ann-Sofie D'Hollander
kinderpsychologe
Ann-Sofie.DHollander@vkantwerpen.be
Marina De Beuckelaer
orthopedagoge
marina.debeuckelaer@vkantwerpen.be
Geert De Maegt
administratief bediende
Geert.demaegt@vkantwerpen.be
Kirsten De Rijcke
bachelor in de toegepaste psychologie
kirsten.derijcke@vkantwerpen.be
Stein De Sterck
kinderpsycholoog
stein.desterck@vkantwerpen.be
Bieke De Tavernier
kinderpsychologe
bieke.detavernier@vkantwerpen.be
Julie Goessens
kinderpsychologe
julie.goessens@vkantwerpen.be
Veerle Hermans
administratief bediende
veerle.hermans@vkantwerpen.be
Kathie Matthyssen
administratief bediende
kathie.matthyssen@vkantwerpen.be
An Peeters
administratief bediende
an.peeters@vkantwerpen.be
Dominique Scappini
criminologe
dominique.scappini@vkantwerpen.be
An Scheers
Bachelor in de toegepaste jeugdcriminologie
an.scheers@vkantwerpen.be
Eline Simons
bachelor in de toegepaste psychologie
eline.simons@vkantwerpen.be
Ilka Sweere
kinderpsychologe
ilka.sweere@vkantwerpen.be
Tessy Thys
klinisch psycholoog
tessy.thys@vkantwerpen.be
Kirsten Tiebos
administratief bediende
kirsten.tiebos@vkantwerpen.be
Magali Timmermans
bachelor in de toegepaste psychologie
magali.timmermans@vkantwerpen.be
Anja Van Looveren
kinderpsychologe
anja.vanLooveren@vkantwerpen.be
Inge Vanderstraete
medisch directeur/ kinderpsychiater
inge.vanderstraete@vkantwerpen.be
Bart Weustenraad
maatschappelijk werker/coördinator
bart.weustenraad@vkantwerpen.be